Home
Home
Hudební
vydavatelství
hudba pro děti, tvůrčí vydavatelská činnost
E-shop hudební CD, DVD, noty
Výchovné
koncerty
pro žáky I. a II. stupně ZŠ

Hudební studio

Tvorba hudby pro film ( filmová hudba ), TV a reklamu

Skládáme hudbu k dokumentárním, animovaným, reklamním a prezentačním filmům, věnujeme se též doprovodné hudbě k TV magazínům, televizním a rozhlasovým znělkám a reklamám a tvorbou rozhlasových her. Hudbu komponujeme přímo na obrazový záznam a jsme schopni se přizpůsobit charakteru každé individuální zakázky a představám zadavatele.

Hudební tvorba pro děti

Hudební dětská tvůrčí a vydavatelská činnost je nedílnou součástí Amadeusrecords. Zaměřujeme se především na lidové a umělé písně pro děti, které si kladou za cíl pozitivně formovat vývoj dětské hudebnosti a přirozeně rozvíjet muzikálnost každého dítěte.

Aranžování

Zabýváme se také aranžováním skladeb, jejich úpravou pro různá nástrojová obsazení, umíme vytvořit hudební doprovody pro sólová pěvecká vystoupení ( tzv. half playback ). Upravujeme také lidové písně rozepisujeme partitury pro folklórní soubory, flétnové soubory apod.

Zvuková úprava hudby

Provádíme výsledné zvukové úpravy hudebních nahrávek ( sound mastering ), renovaci starších starších nahrávek (odšumování) a převádění zastaralých nosičů (magnetofonové pásky, LP desky) do digitální podoby.

Skládání autorských písní

Začínajícím i profesionálním zpěvákům, kteří svoji uměleckou kariéru nechtějí stavět na převzatých písních, ale na svém vlastním repertoiru, nabízíme možnost zkomponování originálních autorských písní. Tyto jsou tvořeny buď na Vaše vlastní texty, nebo na slova našich textařů. Charakter, žánrové zaměření a tematika písně se odvíjí od Vašich představ, samotnému skládání písně vždy předchází diskuze mezi autorem a interpretem.